....

Cesta do Vtelna

(chyba)
Sbohem,Káhiro

(chyba)

.................OPTIMALIZOVÁNO PRO PROHLÍŽEČ MOZILLA FIREFOX

CO JE COMEBACK ?

4. října 2008 v 12:21 | Jura |  INFO
Hrdinou sitcomu Comeback je kdysi celkem slavný discozpěvák TOMÁŠ PACOVSKÝ (uměleckým jménem Tomi Paci), který pověsil kariéru na hřebík a pokouší se normálně žít coby majitel obchodu s deskami. Plány mu však hatí jeho svérázný bratr OZZÁK, zapřísáhlý metalista, který Tomášovou kariérou opovrhuje. Podle něj by něco tak úžasného jako hudba nemělo být nikdy předmětem kšeftu.

Tento Ozzákův postoj zásadně ovlivňuje jeho výkony v roli prodavače v obchodě. Uštěpačná dcera IVA a dvojice jejích svébytných vrstevníků ze sousedství SAŠA (kamarádka) a LEXA (pako) Tomášovi též na vyrovnanosti nepřidávají. S příchodem nové síly do obchodu - MARCELKY - se zdá, že si Tomáš konečně oddychne. Opak je však pravdou.
Comeback je tzv. sitcom první generace, který nabízí přirozený humor, vycházející z charakteristik jeho hrdinů a jejich názorových střetů. Divák se snadno s jeho postavami ztotožní, protože jsou mu blízké, řeší stejné problémy jako on a také zaujímají podobné postoje.
Comeback - figurína EddiePřípravné práce na Comebacku začaly v květnu 2007, kdy televize Nova uspořádala ojedinělý workshop nazvaný Sitcom Projekt. Pozvala do něj asi padesát lidí nejrůznějších profesí a zájmů - byli mezi nimi ostřílení scenáristé i úplní nováčci, herci, textaři, režiséři, novináři, spisovatelé, bloggeři. Všechny přitom spojovala jedna vlastnost - existovalo důvodné podezření, že by mohli být vtipní. John Vorhaus, americký televizní tvůrce a autor knihy The Comic Toolbox: How to be Funny Even if You're Not, pak čtyři dny vysvětloval účastníkům workshopu zákonitosti a pravidla sitcomového žánru. Několik absolventů Sitcom Projektu pak vytvořilo základ scenáristického týmu, který začal připravovat seriál Comeback. V průběhu času se tým ještě rozšiřoval, prostřednictvím diskuzního fóra spolupracuje s jeho přípravou i internetová komunita.
Při natáčení sitcomu Comeback nezemřelo ani jediné zvíře. Zatím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama